Telefon:  18 547 40 03   Mobile:  662 173 941

Email:

Baza lokalowa

Niepubliczne Katolickie Przedszkole im. bł. Edmunda Bojanowskiego to okazały i wspaniały budynek zajmujący powierzchnię użytkową 777,53m². Położony jest w dzielnicy Dąbrówka w Nowym Sączu przy ulicy Dąbrówki 32. Do przedszkola uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Placówka obejmuje pięć oddziałów przedszkolnych, odpowiednio przestronnych, dobrze wyposażonych, w odpowiednie sprzęty, materiały i pomoce dydaktyczne, dostosowane do możliwości, zainteresowań i potrzeb rozwojowych wychowanków.

Baza i wyposażenie przedszkola zapewniają odpowiednie warunki do realizowania zadań statutowych placówki oraz możliwości osiągania wysokiej jakości jej pracy. Oprócz sal przedszkolnych, placówka posiada odpowiednie zaplecze kuchenne, sanitarne i magazynowe. Kuchnia połączona jest z jadalnią, gdzie dzieci chętnie zjadają przygotowane przez panie kucharki. Przychodząc rano do przedszkola zostawiają swoje ubranka w dużej szatni, znajdującej się w dolnej części budynku. Na tej samej powierzchni, oprócz szatni, mieszczą się takie pomieszczenia jak: gabinet dyrektora, pomieszczenie socjalne wraz z łazienką, pomieszczenie gospodarcze oraz jedna sala przedszkolna. W górnej części budynku,  znajduje się pięć sal przedszkolnych i łazienka dla rodziców. Każda sala przedszkolna połączona jest z toaletą wraz z prysznicem.

Przedszkole ma własny ogród oraz duże i dobrze zagospodarowane dwa place zabaw wyposażone w piaskownice, zjeżdżalnie, drabinki do wspinania, domki dla dzieci oraz inne atrakcyjne obiekty zabaw dziecięcych.

Dzięki wspaniałej kadrze pedagogicznej przedszkole jest kolorowe, pięknie przystrojone różnorodnymi dekoracjami, w tym z akcentem religijnym, przez co tworzy się atmosferę ciepła i rodzinnego domu. Świadczyć o tym mogą uśmiechnięte buzie przedszkolaków przychodzących codziennie rano do przedszkola.


Kontakt

Tel: (18) 547 40 03
Tel. kom: 662 173 941
Email:
WWW: ochronka.com

33-300 Nowy Sącz,
ul. Dąbrówki 32